Туризм 2017: Олімпійська перемога інтелекту

22-24 травня 2017 року на базі Національного університету харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 242 «Туризм», у якому взяли участь представники 42 провідних вищих навчальних закладів з більшості регіонів України.

У відкритті олімпіади взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, туристичного бізнесу.

Всього в інтелектуальному професійному змаганні взяли участь більше 80 здобувачів вищої освіти, серед них студенти ФРГТБ КНТЕУ: Туник Олександр (1 курс 10м група), Кузьмич Анна (1 курс 10м група), Литвин Ангеліна (1 курс 11ам група), Пшенична Марія (4 курс 11 група), Гавдан Уляна (4 курс 12 група) та Мартиновська Ірина (4 курс 10 група).

До складу журі увійшли провідні українські науковці в галузі туризму, серед яких д.е.н., професор кафедри туризму та рекреації Ганна Іванівна Михайліченко.

За рішенням фахового журі студенти ФРГТБ КНТЕУ серед переможців:

• Освітній ступінь «магістр»

Диплом II ступеня – Туник Олександр Миколайович

• Освітній ступінь «бакалавр»

Диплом III ступеня – Пшенична Марія Іванівна.

Всі учасники олімпіади відзначені грамотами за участь, переможці – відзначені цінними подарунками партнерів олімпіади.

Представник Асоціації гостинності України, керівник туристичного порталу з розвитку внутрішнього туризму Zruchno.travel Єгор Стефанович запросив студентів вищих навчальних закладів до участі в хакатоні та ідеятоні (у складі команд ВНЗ) з розвитку туризму, який відбудеться наприкінці червня - початку липня 2017 року.

Вітаємо переможців та бажаємо нових наукових здобутків!

24.05.2017
1932