Перші кроки для досягнення мети

У рамках проекту «B2S by Arricano» 26 травня 2017 року відбулася відкрита лекція директора ТОВ «Брокард-Україна», випускниці КНТЕУ Людмили Севрюк на тему «Успішна кар’єра: 2 перших кроки».

Гостя розповіла історію виникнення та розвитку мережі «Брокард», що налічує сьогодні 96 магазинів у 25 містах України. У мережі працює 1650 чоловік та представлено більше 250 брендів.

Людмила Севрюк детально розказала про програму стажування для студентів, систему навчання та тренінгів для персоналу, кар’єрне зростання – усі директори магазинів мережі починали з роботи продавця-консультанта.

Студенти ставили багато питань та активно спілкувалися з директором. Наостанок гостя побажала студентам КНТЕУ успіхів у навчанні та кар’єрі: «Головне – знати, чого бажаєш, і прагнути цього. Це і є перші кроки для досягнення мети. Адже девіз мережі: «Хоче, може, впишеться!».

26.05.2017
redactor