Відомі переможці з міні-футболу в рамках ІI Спартакіади серед співробітників

25 травня 2017 року відбувся фінал із міні-футболу, що проводився в рамках ІI Спартакіади серед співробітників КНТЕУ.

Змагання проводяться з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя і впровадження фізичної культури у повсякденне життя працівників університету.

У змаганнях брало участь 7 команд співробітників. Кожна гра проводилася в два тайми, 15 хвилин кожний. Система проведення змагань та визначення переможців узгоджувались суддівською колегією перед початком змагань.

За результатами командних змагань з міні-футболу І місце виборола команда "Адміністратори", ІІ місце – команда ФРГТБ, ІІІ місце – команда ФМТП.

Переможців змагань з міні-футболу теплими словами й грамотами привітав ректор Анатолій Антонович Мазаракі під час грандіозного відкриття Дня університету – 2017

остання редакція 28.08.2017
redactor