Презентація компанії-роботодавця ПАТ "Рітейл-Груп"

30 травня 2017 року в рамках співпраці кафедри економіки та фінансів КНТЕУ з роботодавцями відбулась зустріч студентів 4 курсу ФЕМП спеціалізацій «Економіка підприємства» та «Фінанси підприємства» з представниками мультибрендової компанії ПАТ «Рітейл групп».

Студенти отримали цікаву та корисну інформацію щодо програми стажування на підприємстві, можливостей працевлаштування, професійного розвитку та кар’єрного росту співробітників компанії.

Інформуємо вступників, що кафедра економіки та фінансів КНТЕУ здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

adv
2052