ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Оголошеннявсі

Втретє найкращі: "Меркурій" чемпіон!

Загальна інформація

2 червня 2017 року на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського команда Київського національного торговельно-економічного університету СК «Меркурій» третій рік поспіль стала володарем Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ.

Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Місюра Вадим Ярославович, на початку спортивного видовища, привітав студентів зі святом і побажав перемоги найкращим.

Цього разу наші переможці обіграли команду Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана «Економіст» з рахунком 2:0!

Наприкінці першого тайму, за рахунок пенальті, Микола Березовський забив перший гол у ворота «економістів». У динамічному протистоянні на полі в другому таймі другий гол усім вболівальникам подарував Шафаренко Едуард.

Група підтримки, безперечно, надихала й дарувала енергію майбутнім чемпіонам. У змаганні серед вболівальників, безсумнівно, перемогу здобув "Ультрас" КНТЕУ.

Серед поважних гостей на стадіон завітав керівний склад університетів, представники державних органів влади, засобів масової інформації та партнерів-організаторів турніру.

Вітаємо й пишаємося нашими чемпіонами!

Нехай чарівна цифра «три» надихне до перемог команди з інших видів спорту, а у футболі чемпіонство стане доброю традицією.