КНТЕУ відвідали гості з Вроцлавського природничого університету

2 червня 2017 року КНТЕУ відвідали гості з Вроцлавського природничого університету, Польща.

Завідувач кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Януш О.Б., доцент кафедри Коротун О.О. і представники кафедри іноземних мов Головнік Марія та Зеба Марта намітили шляхи для співпраці і домовились про серію заходів на 2017-2018 навчальний рік.

У рамках робочої зустрічі польські колеги ознайомилися з аудиторним фондом кафедри, деякими навчально-методичними матеріалами.

Гості також відвідали практичні заняття на підготовчому відділенні для іноземців та осіб без громадянства.

Колеги висловили щире сподівання на тісну подальшу співпрацю.

02.06.2017
остання редакція 29.09.2017