Лист-подяка від Пенсійного фонду України

На адресу КНТЕУ, на ім’я ректора Мазаракі А.А., надійшов лист-подяка від Пенсійного фонду України, підписаний Головою правління ПФУ – О. Зарудним.

«…Пенсійний фонд України висловлює щиру подяку колективу Київського національного торговельно-економічного університету за допомогу в проведенні навчання кадрового резерву Фонду…»

Окрему подяку висловлено викладачам:

• професору Шестопаловій Л.М.
  • доценту Шашенко С.Ю.
  • доценту Дорохіній Ю.А.
  • доценту Ржевському Г.М.
  • доценту Голік О.В.
  • доценту Криворучко О.В.

Подяку за створені умови проживання висловлено колективу гуртожитку №5 та завідувачу – Прудкій О.М.

Цикл семінарів для працівників Фонду відбувався в рамках співпраці між КНТЕУ і Пенсійним фондом України та стосувався різносторонніх тематик: від економічних до психологічних питань.

Зичимо працівникам Фонду наснаги та чекаємо нових плідних зустрічей!

06.06.2017
остання редакція 29.09.2017