Оголошеннявсі

Перемога студентки ФФБС КНТЕУ в ІІ турі IV Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

30 травня 2017 року під керівництвом завідувача кафедри банківської справи Шульги Н.П. студентка 5 курсу 5 групи факультету фінансів та банківської справи Гальченко Катерина Олександрівна взяла участь та посіла І місце на IV Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», що відбувся на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, із конкурсною науковою роботою на тему «Довгострокове рефінансування банків регуляторами як інструмент стимулювання економіки» та була нагороджена відповідним дипломом.

01.06.2017
остання редакція 29.09.2017