Урочисте нагородження СК "Меркурій": до нових перемог!

Футбол є одним із найпопулярніших видів спорту у світі, ще його називають грою мільйонів.

Не оминула дана спортивна лихоманка й КНТЕУ – команда СК «Меркурій» нині є гордістю й візитною карткою університету.

Безумовно, важко переоцінити вклад та заслугу тренера Яценка Олексія Валентиновича в досягненнях його вихованців.

Самовідданість і цілеспрямованість хлопців бачили всі, хто слідкував за грою. Злагодженість, взаєморозуміння та командний дух витав у повітрі над футбольним полем з першої до останньої секунди гри. Три спортивні сезони поспіль (2014/2015 рр., 2015/2016 рр. та 2016/2017 рр.) наші спортсмени виборюють Кубок м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ.

Ректор Анатолій Антонович Мазаракі 6 червня 2017 року особисто привітав тренера й кожного члена команди СК «Меркурій» цінними подарунками та теплими словами. Він наголосив на важливості культури спорту саме в КНТЕУ та побажав продовжити й доповнити низку перемог новими чемпіонськими кубками!

Наші студенти найкращі, їх здобутки прославляють Альма-матер!

06.06.2017
остання редакція 02.06.2020