Меморандум про співпрацю з Міністерством юстиції України

6 червня 2017 року підписано меморандум про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Міністерством юстиції України.

Метою такої співпраці є формування конкурентних переваг освітніх програм за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право», залучення досвіду партнера до моніторингу ситуації на ринку праці, організації спільних освітніх та науково-практичних комунікативних заходів.

Першим сумісним заходом за сприянням факультету міжнародної торгівлі та права стала відкрита лекція заступника Міністра юстиції України Шкляра Сергія Володимировича «Реформа Державної виконавчої служби».

06.06.2017
остання редакція 29.09.2017