Круглий стіл для іноземців та осіб без громадянства: "Навчання в Україні"

8 червня 2017 року на Підготовчому відділенні для іноземців та осіб без громадянства відбувся круглий стіл "Навчання в Україні", на якому обговорювалися питання продовження навчання на основних факультетах КНТЕУ.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків, доцент Сай В.М., завідувач підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства, доцент Томіна Ю.О., заступник завідувача відділу міжнародних зв'язків Данчик Т.О., викладачі та студенти підготовчого відділення намітили шляхи для подальшої співпраці в 2017-2018 навчальному році.

08.06.2017
остання редакція 29.09.2017