Гуртожиток №3 знову виборов звання - "Найкращий"

Щорічний конкурс серед гуртожитків КНТЕУ за титул «Найкращий гуртожиток» вже вшанував своїх цьогорічних переможців!

Неймовірно, проте гуртожиток №3 вже вкотре виборює собі звання "Найкращий гуртожиток".

Роботу гуртожитків оцінювали впродовж всього 2016 – 2017 навчального року. Останні підсумки підбивалися 7 та 8 червня 2017 року під час огляду гуртожитків комісією у складі голів РСС КНТЕУ та гуртожитків, заступників деканів з навчально-виховної роботи, дирекції студмістечка та завідувачів гуртожитків.

Тож результати розподілилися таким чином:

• I – гуртожиток №3;
  • II – гуртожиток №4 та гуртожиток №2;
  • III – гуртожиток №6;
  • IV – гуртожиток №1.

Переможця обирали за багатьма критеріями: наявність і правильне оформлення документації, підтримання належного санітарного стану, дотримання правил техніки безпеки життєдіяльності, робота рад студентського самоврядування.

Таким чином, перемога виявилася заслуженою та надзвичайно солодкою, адже головним призом був смачний торт.

Бажаємо наснаги й надалі всім тим, хто долучився до конкурсу, а також новим прийдешнім і завзятим студентам-мешканцям!

08.06.2017
остання редакція 29.09.2017