Оголошеннявсі

Вік живи – вік навчайся, або як діє європейська соціальна модель освіти протягом життя («Lifelong learning» ) у КНТЕУ

Закінчивши приймати заліки, викладачі кафедри іноземної філології та перекладу сіли за парти самі та протягом трьох днів з 7 по 9 червня удосконалювали свій рівень фахової компетентності: оновлювали, відновлювали та поглиблювали свої професійні знання, уміння та навички.

Серія семінарів відбулася в рамках реалізації освітніх проектів за програмою міжнародного співробітництва із зовнішнім партнером ТОВ «Лінгвіст» – офіційного представника видавництва Кембриджського університету (Cambridge University Press) в Україні – відповідно до окреслених у «Меморандумі про співпрацю» завдань.

Провідні методисти-консультанти представники Cambridge University Press Ганна Шовкалюк та Тетяна Шелепко розповіли про актуальні проблеми методики викладання іноземної мови, продемонстрували прийоми та методи комунікативного підходу до викладання граматики англійської мови, способи подолання проблем мотивації та мотивування, навчили основним підходам та стратегіям під час виправлення помилок, що допускають студенти.

Усі викладачі кафедри, які взяли активну участь у семінарах, отримали сертифікати.

10.06.2017
остання редакція 29.09.2017