Вручення сертифікатів слухачам соціально-психологічних тренінгів

13 червня 2017 року в читальній залі Б-корпусу відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам соціально-психологічного тренінгу «Ораторське мистецтво» Центру педагогічних та психологічних досліджень.

Вітаємо слухачів з нагоди успішного завершення програми. Бажаємо активного використання отриманих умінь та навичок під час тренінгу для професійного зростання та в повсякденному житті.

До зустрічі в наступному семестрі!

13.06.2017
остання редакція 29.09.2017