Оголошеннявсі

Загальні збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

15 червня 2017 року відбулись загальні збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ.

До порядку денного включені наступні питання:

1. Звіт голови Наукового товариства  за 2016 - 2017 н. р.
  2. Затвердження оновленого складу Наукового товариства.
  3. Розгляд питання щодо зміни організаційної структури Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.
  4. Розгляд питання щодо підтримки Плану заходів щодо виявлення академічного плагіату та надати рекомендації вченій раді КНТЕУ на його затвердження.
  5. Розгляд питання щодо підтримки Антикорупційної програми КНТЕУ та Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції.

Перед початком протокольної частини засідання з вітальними й натхненними словами до членів Наукового товариства звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи  Притульська Наталія Володимирівна, вона із гордістю розповіла про успіхи студентів та молодих вчених у науково-дослідній діяльності, презентувала здобутки та досягнення КНТЕУ в екополітиці, побажала Науковому товариству справжніх наукових звершень, вдалих проектів та перемог на славу університету.

З теплими словами підтримки та вдячності за плідну роботу до членів Наукового товариства звернулась проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна, наголосивши на важливості взаємодії наукового товариства та наукових студентських клубів між собою, побажала натхнення та результативної роботи і плідної співпраці.

На зборах Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ були присутні заступники деканів з наукової роботи Ружицький Ігор Сергійович (ФФБС), Васильєва Олена Олександрівна (ФРГТБ), Романенко Олена Валеріївна (ФТМ), керівник клубу “Start in science” Чикун Надія Юріївна. На Збори також завітали голови рад студентських самоврядувань факультетів, а саме: Антоневич Марія (ФОАІС), Герасименко Ярослав (ФРГТБ), Калініченко Олег (ФМТП).

Відповідно до Положення про Наукове товариство в Київському національному торговельно-економічному університеті до початку розгляду порядку денного було обрано організаційну комісію Зборів, головуючого, секретаря заходу, лічильну комісію.

За результатами відкритого голосування звіт голови Наукового товариства Баранюка Юрія за 2016/17 н. р. оцінено позитивно та затверджено наступних членів Наукового товариства на 2017/18 н. р.:

Прізвище, ім’я, по батькові

голова

Баранюк Юрій Романович

заступник голови

Бабич Євгенія Іванівна

ФТМ

заступник голови, координатор СНДК “Контролер-Аналітик”

Шерстюк Олексій Олександрович

голова секретаріату

Антоневич Марія Євгеніївна

голова відділу зовнішніх зв’язків

Рибальченко Катерина Володимирівна

голова організаційного відділу

Клочай Вадим Вікторович

голова інформаційно-видавничого відділу

Тарасюк Владислав Васильович

голова інформаційного сектору, координатор H&SW-service

Яремич Валентин Романович

ФОАІС

голова редакційно-видавничого сектору, координатор рекламного клубу “ТРОС”

Мисник Галина Олексіївна

ФТМ

голова сектору розвитку та модернізації сайту

Рибальченко Марія Володимирівна

Голова наукового відділу

Куца Катерина Костянтинівна

голова відділу інновацій, координатор Екоклубу

Шпита Олексій Анатолійович

ФЕМП

голова відділу по роботі з студентськими організаціями

Білобривка Ігор Ростиславович

голова наукового відділу РСС університету

Уманців Владислав Юрійович

Коваленко Анастасія Русланівна

Кулик Милана Валеріївна

Сидорова Олена Олександрівна

ФФБС

Сакевич Микита Євгенович

ФЕМП

Івкова Ніна Іванівеа

Карпенко Дар’я Едуардівна

ФРГТБ

координатор клубу “Лука Пачолі”

Чуркіна Тетяна Вікторівна

координатор клубу SapLab

Пушкарьова Анастасія Віталіївна

координатор клубу “Маркетинг”

Явтушенко Анастасія Дмитрівна

ФТМ

координатор СНК “Start in science”

Захарченко Валентин Вікторович

ФТМ

координатор руху “Молодь за права споживачів”

Іванов Дмитрій Віталійович

координатор Європейського клубу

Шкваровська Яна Геннадіївна

координатор юридичної клініки

Хитрук Анжеліка Русланівна

координатор правничого клубу

Мазуревич Анастасія Сеніківна

координатор клубу кулінарів

Науменко Вікторія Вікторівна

координатор туристичного клубу

Богуцький Павло Андрійович

ФРГТБ

На Загальних зборах Наукового товариства КНТЕУ жваво обговорили законодавчі зміни, що пов’язані із формами самоорганізації молодих учених, розглянули зарубіжний досвід та ухвалили наступні рішення по пунктах 3-5 порядку денного:

Питання

Рішення

Виступали

3.

Продовжувати організаційно функціонувати як Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

С.В. Мельниченко;

Ю.Р. Баранюк

4.

Підтримати План заходів щодо виявлення академічного плагіату та рекомендувати вченій раді КНТЕУ на його затвердження

С.В. Мельниченко;

Є.І. Бабич

5.

Підтримати  Антикорупційну програму КНТЕУ та План заходів щодо запобігання та протидії корупції

О.О. Шерстюк

Бажаємо успіхів і здобутків на славу Альма-матер оновленому складу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ!

15.06.2017
остання редакція 29.09.2017