ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Оголошеннявсі

СК "КНТЕУ-Меркурій": ще один крок до чемпіонства у Вищій лізі з футболу м. Києва серед студентських команд ВНЗ

Загальна інформація

16 червня 2017 року відбулася гра 16-го туру Вищої ліги ФАСК, у якій НУФВСУ-МАУП приймав команду "КНТЕУ-Меркурій". Цей поєдинок охрестили «матчем за чемпіонство» у Вищій лізі ФАСК з футболу, адже в активі обох колективів було по 15 перемог, одній поразці і одній нічиїй. Тому переможець цієї пари фактично ставав чемпіоном.

Початок гри показав, що обидві команди чудово підготувались і на вболівальників очікує напружена боротьба, що і не дивно, адже на кін було поставлене звання чемпіона Вищої ліги м. Києва серед студентських команд ВНЗ.

Вже на 16-ій хвилині рахунок став 0:1 на користь КНТЕУ. Надалі гра переважно відбувалась у центрі поля, а останні 15 хвилин тайму команди майже не створювали небезпечні моменти, а тільки вели відчайдушну боротьбу за контроль м’яча.

На початку другого тайму в обох команд були моменти для взяття воріт суперника, але шанси не завершилися голом. Хоча на останніх хвилинах зустрічі і було два кутових біля воріт "Меркурія", хлопці вистояли, а отже, здобули перемогу в матчі з рахунком 0:1.

Наразі в "КНТЕУ-Меркурій" 46 очок і одна гра в запасі з командою "Політехнік", яка відбудеться 20 червня. Нашу команду влаштовує будь-який результат у цьому матчі, окрім поразки з різницею у 8 голів. Тож, можливо, команда здобуде перше у своїй історії чемпіонство у Вищій лізі з футболу м. Києва серед студентських команд ВНЗ під егідою ФАСК.