Олімпійський урок

14 червня 2017 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету був проведений «Олімпійський урок» із легкої атлетики Олімпійською чемпіонкою Тетяною Володимирівною Самоленко.

В урочистих заходах брали участь школярі Нововеселовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Запорізької області.

Була проведена розминка, спортивні естафети, бесіда з демонстрацією відеофрагментів змагань чемпіонки.

Учасникам відкритого уроку було вручено подарунки від КНТЕУ й особисто від олімпійської чемпіонки.

14.06.2017
redactor