Студенти спеціальності "Менеджмент" склали кваліфікаційний іспит

Для перевірки рівня підготовки студентів освітнього ступеня «бакалавр» у 2017 р. (спеціальність «Менеджмент») 19 та 20 червня 2017 року в КНТЕУ проходили кваліфікаційні екзамени.

Атестація студентів здійснювалася на підставі оцінки рівня базових професійних знань, умінь та навичок, передбачених освітньо-кваліфікаційною характеристикою бакалавра з менеджменту. До складу екзаменаційх комісій входили викладачі кафедри Бай С.І., Науменко Р.А, Миколайчук І.П. Головами екзаменаційних комісій були представники партнерів програм: директор ТОВ «Інжинірингова компанія «Нова Лайт» Кличановський В.В., комерційний директор ПАТ «Дашуківські бентоніти» Данильчук С.А., директор з персоналу ТОВ «ODS» Меженська О.М.

Комплексність державних випробувань дозволила оцінити реальні знання, сформованість умінь та навичок, якими повинен володіти випускник вищого навчального закладу з кваліфікацією бакалавра з менеджменту. Представлені варіанти задач із дисциплін «Операційний менеджмент», «Стратегічне управління», «Управління інноваціями», «Управління персоналом» та «Митна справа» були розроблені за принципом максимальної наближеності до типових завдань діяльності та виробничих функцій, що будуть виконуватись фахівцем менеджменту на практиці. При вирішенні завдань студенти продемонстрували вміння аналізувати діяльність організацій, розробляти стратегічні напрямки розвитку підприємства, поєднувати всі види ресурсів та організовувати колектив до реалізації визначеної місії.

Результати проведення кваліфікаційного екзамену

13,6

86,3

Менеджмент організацій торгівлі

Вітаємо наших менеджерів з успішним складенням іспиту. До зустрічі в аудиторіях після вступу на магістерські програми.

20.06.2017
redactor