Оголошеннявсі

Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради та конференції трудового колективу

27 червня 2017 року відбулося засідання конференції трудового колективу Київського національного торговельно-економічного університету.

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ КНТЕУ

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Питання діяльності Вищого комерційного училища КНТЕУ.

2.

Погодження змін до Статуту Київського національного торговельно-економічного університету.

3.

Затвердження додатку Р до Положення про студентське самоврядування в Київському національному торговельно-економічному університеті «Порядок обрання представників із числа студентів для участі у виборах ректора Київського національного торговельно-економічного університету».

4.

Схвалення антикорупційної програми КНТЕУ.

5.

Внесення змін до Правил внутрішнього розпорядку в Київському національному торговельно-економічному університеті.

6.

Внесення змін до складу Комісії з трудових спорів.

7.

Про підсумки роботи у 2016/17 навчальному році та завдання колективу університету на 2017/18 навчальний рік.

Ухвалено Постанову

27 червня 2017 року відбулося засідання вченої ради Київського національного торговельно-економічного університету.

Результати розгляду питань порядку денного

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Удосконалення організаційної структури КНТЕУ.

2.

Про схвалення та подання змін до Статуту КНТЕУ на розгляд конференції трудового колективу університету.

3.

Обрання на посади науково-педагогічних працівників.

4.

Інформатизація освітньої діяльності як пріоритетний напрямок стратегічного розвитку КНТЕУ.

5.

Громадське обговорення та затвердження експертного висновку щодо роботи Університету митної справи та фінансів «Цикл робіт «Навчально-методичне та наукове забезпечення підготовки нової генерації фахівців у галузі митної справи України за світовими стандартами».

Рішення прийнято

6.

Затвердження стандартів вищої освіти КНТЕУ підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «доктор філософії».

7.

Затвердження освітніх програм, навчальних планів, робочих навчальних планів та внесення змін до діючих.

8.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

9.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» та «бакалавр» англійською мовою викладання.

10.

Рекомендація до видання навчальних посібників, монографій.

11.

Затвердження порядку продовження навчання осіб у Київському національному торговельно-економічному університеті, які навчалися у вищих навчальних закладах, що розташовані у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

12.

Затвердження планів підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників на 2017/18 навчальний рік.

13.

Внесення змін до Положення про порядок конкурсного відбору науково-педагогічних працівників, наукових працівників, директорів коледжів та училищ Київського національного торговельно-економічного університету.

14.

Затвердження ліміту стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія в І семестрі 2017/18 навчального року.

15.

Затвердження Плану заходів щодо виявлення та запобігання академічного плагіату.

16.

Подання кандидатур студентів університету на призначення стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені М.С. Грушевського, імені Вадима Гетьмана.

17.

Затвердження теми дисертаційної роботи на здобуття ступеня вищої освіти «доктор наук».

Рішення прийнято

18.