Оголошеннявсі

Представники КНТЕУ взяли участь у майстер-класі зі створення стартапів Startup Mastery

24 червня 2017 року викладачі КНТЕУ (доценти Афанасьєв К.М. та Совершенна І.О.) і студенти третього курсу ФЕМП взяли участь у багаторівневій бізнес-грі StartupMastery в стартап-школі «Sikorsky Challenge» НТУУ «Київська політехніка» з призовим фондом в один мільйон доларів.

Інтерактивний інтенсивний 8-годинний майстер-клас із повним зануренням у процес створення стартапів організацій «Від ідеї до працюючого бізнесу» був організований стартап-школою «Sikorsky Challenge» за спонсорською підтримкою компанії Boeing.

Тренерами бізнес-гри були засновник стартап-школи «Sikorsky Challenge», директор компанії Be Next IT (Ізраїль) Ігор Пеер та партнер у Міжнародному інвестиційному банку BRIGGS Capital LLC, виконавчий директор UGTI (американської компанії «Ukrainian Global Trade & Investors, Inc»), успішний підприємець Генрі Штеренберг.

Усі учасники майстер-класу отримали можливість попрацювати в команді, перевірити ступінь ймовірності комерціалізації п’яти відібраних бізнес-ідей, отримали справжній інноваційний драйв, а також корисні навички, нові знання та цікаві знайомства. Наприкінці проведення майстер-класу всі п’ять команд-учасників майстер-класу презентували свої проекти та отримали домашнє завдання.

24.06.2017
redactor