Відбулося вручення дипломів ОКР "Спеціаліст" спеціальності "Право"

4 липня 2017 року в аудиторії А-227 відбулося урочисте вручення дипломів ОКР "Спеціаліст" спеціальності "Право".

Випускників від імені ректора Анатолія Антоновича Мазаракі приивітала декан факультету міжнародної торгівлі та права Ладиченко Катерина Іллівна, побажала вдалої професійної кар'єри та успіхів у починаннях.

За результатами навчання дипломи спеціаліста отримали 25 осіб зі спеціалізації "Комерційне право" та 25 осіб зі спеціалізації "Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльностя".

Слід зауважити, що КНТЕУ випустив своїх останніх "спеціалістів". Тож вітаємо всіх випускників з цією визначною подією в житті, бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати в подальше життя.

03.07.2017
redactor