КНТЕУ увійшов у ТОП-15 вишів за оцінкою роботодавців

Журнал «Фокус» зробив рейтинг 50 найкращих вузів України, дослідивши шанси випускника того чи іншого вишу зайняти вакансію в престижній компанії. Топ-50 вишів складено на основі опитування ключових роботодавців України. В опитуванні брали участь провідні компанії з різних сфер (фінанси, IT, юриспруденція, енергетика і т.п.), працевлаштування в яких - успішний початок кар'єри для вчорашнього студента.

Оцінки виставлялися за 12-бальною шкалою. Сума балів, присвоєних усіма учасниками рейтингу, і стала критерієм відбору 50 найкращих вишів, а також розміщення їх по місцях.

Київський національний торговельно-економічний університет посідає 14 місце з рейтингом у 134 бали. Ми пишаємося своїми випускниками, справжніми конкурентоспроможними професіоналами, завдяки яким КНТЕУ отримав високу оцінку від роботодавців.

В опитуванні брали участь: "Інтерпайп", Group DF, "Метінвест", ДТЕК, ДТЕК "Нафтогаз", НАК "Нафтогаз України", Укренерго, Запоріжсталь, УкрАвто, "АВТ Баварія", Fozzy Group, "Нова пошта", ПриватБанк, Ощадбанк, Укрсоцбанк, Кредобанк, ОТП Банк, "AXA Страхування", Concorde Capital, "Самсунг Україна", Luxoft, EVO, "Дата Груп", ISACA Kyiv Chapter, AEQUO, KPMG, "Василь Кісіль і Партнери", Deloitte, Sayenko Kharenko, EY, "Астерс", Украеропроект, "Colliers International Україна", "Інтергал-буд".

11.07.2017
redactor