Оголошеннявсі

Студентка спеціальності "Міжнародне право" КНТЕУ взяла участь у засіданні ЕКОСОР з гуманітарних питань

21-23 червня 2017 року в Женеві відбулося засідання ЕКОСОР з гуманітарних питань. Студентка спеціальності "Міжнародне право" Анастасія Бойченко була делегатом на цьому засіданні, пройшовши конкурс з поміж 5000 заявок із 43 країн Європи, і сьогодні ділиться своїми враженнями:

"Бути делегатом - це велика честь і не менша відповідальність. Делегат повинен вільно володіти англійською мовою, брати участь у всіх засіданнях комісії та, принаймні, одному додатковому заході. Це безцінні знання і практичний досвід! Завдяки роботі делегата відбувається усвідомлення всієї гостроти питань, що підіймаються під час роботи Комісії та важливість негайного їх вирішення. Будь-яке рішення відповідного органу міжнародної організації завжди тягне за собою певні наслідки. Вірю, що щорічна резолюція ЕКОСОР призведе до позитивних наслідків. Бути делегатом на засіданні ЕКОСОР з гуманітарних питань - це неймовірний та безцінний досвід. Щиро вірю, що це був мій не останній досвід у якості делегата до органу міжнародної організації та бажаю, щоб якомога більше студентів КНТЕУ зі спеціальності "Міжнародне право" отримали такий досвід".

23.06.2017
adv