Оголошеннявсі

Перемога студентки КНТЕУ в міжнародному конкурсі есе від ООН “Many Languages, One World - 2017”

Щорічно вже чотири роки поспіль Організація об’єднаних націй проводить міжнародний конкурс есе “Many Languages, One World”, який дозволяє відібрати учасників Глобального молодіжного форуму зі всього світу.

У 2017 році в конкурсі брали участь більше 6000 осіб із 170  країн, що представляли 1950 вищих навчальних закладів світу.

60 переможців представляють 27 країн та 57 найкращих університетів. Від КНТЕУ в конкурсі брали участь 4 студенти факультету міжнародної торгівлі та права.

Вітаємо з перемогою випускницю бакалаврата зі спеціальності «Міжнародна економіка» Шкваровську Яну!

Як один із призерів, вона братиме участь у кількох міжнародних молодіжних конференціях у Бостоні та Нью-Йорку з 21 по 24 липня 2017 року.

Прес-реліз

24.07.2017