Студенти КНТЕУ склали присягу на вірність українському народові

19 серпня 2017 року студенти КНТЕУ завершили дворічну військову підготовку в Національному університеті оборони України імені І. Черняховського, здобувши звання офіцерів запасу. Юнаки склали військову присягу на вірність українському народові.

Під час урочистостей відбулася демонстрація стройової виправки, виконання бойових прийомів без зброї та зі зброєю, показові виступи тактичних підрозділів механізованих військ, артилерії, інших родів військ із урахуванням досвіду АТО, надання долікарської медичної допомоги, виступ команди рукопашного бою тощо.

19.08.2017
redactor