Data Science Bootcamp: з новими знаннями та навичками в новий навчальний рік

З 12 по 19 серпня 2017 року вперше в Україні відбувся Data Science Bootcamp, організований команіями Intela Education та IBM. Тренінг складався з двох частин: Data Vizualization with Tableau та IBM Data Science Bootcamp. Участь у заході взяли заступник директора ІВК Гарбарук І.М., директор ЦНВТ Кузьменко О.С., начальник відділу маркетингу і зв'язків із громадськістю Яцюк Д.В., аспірант кафедри маркетингу та реклами Шехайтлі К.М.

За час навчання учасники опрацювали наступні теми:

• ознайомлення з наукою про дані (Big Data),
  • аналіз даних за допомогою мов програмування R та Python,
  • візуалізація даних та робота з інфографікою,
  • картографія та геодані,
  • Machine Learning,
  • візуальна аналітика за допомогою програмного продукту Tableau,
  • аналіз Big Data.

IBM (International Business Machines Corporation) — американська електронна корпорація, один із найбільших світових виробників усіх видів комп'ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Корпорація посідає шосте місце в списку найбільших компаній світу.

Intela Education – онлайн-платформа з великою кількістю курсів для вивчення науки про дані, машинне навчання, Big Data.

Учасники тренінгу після успішного складання фінального тесту отримали відповідні сертифікати.

Сертифікати верифіковані системою за допомогою Blockchain.

Новинкою цього тренінгу стала презентація розробки компанії IBM системи DocumentoRum, яка вперше у світі відбулась 12 серпня 2017 року в м. Києві у рамках Data Science Bootcamp. Cистема дає змогу перевірити будь-який документ на справжність, шляхом сканування QR коду, який знаходиться на виданому документі, та відображанням даних про документ на сайті компанії, що його видала.

19.08.2017
adv