Стажування викладачів КНТЕУ в рамках Еразмус+ КА1

В рамках програми Еразмус+  КА107  «Мобільність для викладачів та студентів» 24-28 квітня 2017 року доцент кафедри банківської справи Гордієнко Тетяна Миколаївна перебувала у відрядженні у Краківському економічному університеті.

Протягом відрядження Гордієнко Т.М. прийняла участь у зустрічах з керівництвом та викладачами Краківського економічного університету та учасниками програми Еразмус+ з Грузії, Сербії та Албанії, провела 6 годин практичних тренінгів з дисципліни «Інвестиційне кредитування» на тему «Управління ризиками міжнародного інвестиційного кредитування» для 37 студентів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності «Міжнародний бізнес», що навчаються за міжнародними програмами обміну, та 2 години лекції на тему «Інвестиційне кредитування під заставу нерухомості» для 19 студентів освітнього рівня «магістр» спеціальності «Міжнародний бізнес», що навчаються за міжнародними програмами обміну, також, було проведене дослідження інформаційних баз даних, підручників та посібників, що використовуються в процесі навчання.

Гордієнко Т.М.: «…Участь у програмі сприяла підвищенню якості професійної освіти і рівня знання англійської мови для зміцнення наукового та академічного співробітництва, модернізації навчальних матеріалів, інструментів та методів, активізації наукових досліджень. Протягом перебування у Польщі я здобула знання щодо організації навчального процесу у Краківському економічному університеті, поглибила знання про теорію і практику інвестиційного кредитування в умовах невизначеності, інтеграції та інтернаціоналізації ринків фінансових послуг; оновила навчальні матеріали дисципліни «Інвестиційне кредитування», зібрала матеріали для написання наукових праць і практичних рекомендацій, присвячених вдосконаленню механізму інвестиційного кредитування на основі порівняльного аналізу зарубіжного і вітчизняного досвіду його організації…»

redactor
остання редакція 28.08.2017