Всеукраїнський фестиваль інновацій: 3D-проекції стають доступнішими

Студенти 2 курсу освітнього ступеня «магістр» факультету міжнародної торгівлі та права спеціальності «Комп'ютерні науки та інформаційні технології» Ігор Тищенко, Богдан Кікоть, Богдан Дудка (керівник – викл. кафедри інформаційних технологій у міжнародній торгівлі Селіванова А.В.) пройшли перший відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю інновацій, що проводиться Міністерством освіти і науки разом із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком КНУ.  Група наших молодих новаторів презентувала пристрій для 3D-проекцій. Враховуючи особливості конструкції та матеріалів, що використовуються в пропонованій технології, її собівартість у 10 разів менша за аналогічні голографічні моделі, проте має всі їхні переваги.

Свою розробку команда представить на Конкурсі стартапів Всеукраїнського фестивалю інновацій 28 - 29 вересня 2017 року, що відбудеться в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

Раді за наших молодих учених! Нових звершень!

23.08.2017
adv