Оголошеннявсі

Почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно МЕРЕЖКО Ніні Василівні

23 серпня 2017 року Указом президента України №251/2017 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України" за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм – почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно завідувачеві кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету МЕРЕЖКО Ніні Василівні.

Вітаємо з високою нагородою!

23.08.2017
adv