Прямий ефір на «Прямому» каналі: студенти КНТЕУ відвідали оновлену студію

24 серпня 2017 року вийшов в ефір телеканал «Прямий» на частотах одного з найстаріших українських телеканалів «Tonis» у форматі триденного марафону до Дня Незалежності.

Одними з перших відвідали канал та взяли участь у прямому ефірі студенти Київського національного торговельно-економічного університету та заступник директора ІВК Гарбарук Ігор Миколайович. Екскурсію гостям провів відомий теле- та радіоведучий Анатолій Анатоліч. Під час зустрічі студенти мали можливість поспілкуватись із гостями каналу та відчути себе в ролі телеведучих.

Офіс «Прямого» розташований на 24-му поверсі бізнес-центру «Парус» у центрі Києва, тут облаштовано апаратно-студійний комплекс, ньюзрум та знімальні майданчики.

Серед облич Прямого каналу – Євген Кисельов, Матвій Ганапольський, Андрій Пальчевський (вестимуть вечірнє шоу), Юлія Шпачинська (вестиме ранкову програму), Олександр Лірчук (вестиме кримінальні новини), Ілля Ноябрьов, Кароліна Ашіон, Василіса Фролова, Сергій Дойко, політолог Пітер Залмаєв, народний депутат Володимир Ар’єв, арт-критик Костянтин Дорошенко, Анатолій Анатоліч, Юлія Литвиненко.

Керівництво каналу запевняє, такі зустрічі стануть гарною традицією та будуть відбуватись регулярно!

24.08.2017
adv