КНТЕУ вірні збірній!

2 вересня 2017 року Харків зустрів фанатів з усієї України, які приїхали на матч нашої національної команди з Туреччиною. Це фан-рух "Вірні збірній", у якому 5 тисяч українців, з них 25 студентів КНТЕУ!

Центральними вулицями Харкова вболівальники пройшли фан-маршем. Вони співали гімн України, «Червону руту», заряджали та закликали підтримувати нашу збірну!

Фанати "Вірні збірній" «пофарбували» стадіон у жовтий колір. Упродовж усього матчу стадіон був переповнений галасом, вболівальники ні на хвилину не присіли, а постійно кричали та співали, щоб підтримати наших хлопців!

Збірна України виборола перемогу з рахунком 2:0!

02.09.2017
redactor