Першокурсники відвідали Київську міську митницю ДФС України

01 вересня 2017 року студенти першого курсу спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» поринули в майбутню спеціальність та відвідали Київську міську митницю ДФС України.

Першокурсників привітали начальник Київської міської митниці Коваленко Юрій Вікторович та заступник начальника Київської міської митниці – начальник управління протидії митним правопорушенням Катамадзе Іраклій Григорович, які ознайомили студентів із загальними відомостями щодо здійснення державної митної справи в Україні, функціями митних органів, показниками роботи митниці, окремими аспектами взаємодії митниці й інших державних органів, уповноважених на здійснення державного контролю, та підприємств за принципом “єдиного вікна” із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи митних органів.

Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, кожен отримав відповіді на свої запитання. Студентам було влаштовано екскурсію приміщенням Київської міської митниці, під час якої вони ознайомилися із структурою митниці, її функціями, більше дізналися про особливості професії митника.

Кафедра міжнародних економічних відносин щиро дякує співробітникам Київської міської митниці ДФС України за змістовну і пізнавальну зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

redactor
остання редакція 07.02.2018