Практичні рекомендації споживачам - від експертів КНТЕУ

7 вересня 2017 року відбулись зйомки для телепрограми "Якісне життя" на каналі ТРК "Київ", присвяченої проблемам якості згущених молочних продуктів.

Своїми професійними знаннями ділився доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Павлюченко Юрій Петрович. Він окреслив низку проблем, пов’язаних з якістю та безпечністю згущених молочних продуктів, та надав практичні рекомендації споживачам, як уберегтися від підробок, купуючи ці продукти в торговельній мережі.

redactor
остання редакція 07.02.2018