Оголошеннявсі

Участь представників КНТЕУ в семінарі щодо професіоналізації служби в органах місцевого самоврядування

7-8 вересня 2017 року директор Інституту вищої кваліфікації Шклярук Катерина Семенівна взяла участь у семінарі "Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління та децентралізації влади".

Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу в рамках Робочої групи (Панелі) "Реформа державного управління" Тематичної платформи "Демократія, належне врядування та стабільність" ініціативи ЄС "Східне партнерство".

У заході взяли участь представники країн Східного партнерства (Чеської республіки, Польщі, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови), представники Асоціації міст України, Української асоціації районних та обласних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад, а також представники міжнародних організацій, зокрема Офісу Ради Європи в Україні тощо.

Під час семінару було представлено такі тематичні напрями:

• Реформа державного управління і децентралізація влади: сучасний стан та перспективи
  • Європейські підходи щодо побудови ефективної системи місцевого самоврядування
  • Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування: досвід країн ініціативи ЄС «Східне партнерство»

Учасники семінару відвідали Центр надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради, де ознайомились з практикою надання адміністративних послуг.

остання редакція 07.02.2018