Студент КНТЕУ виборов престижний грант на навчання у Великій Британії

Починаючи з 1992 року, всесвітня грантова програма від уряду Великої Британії повністю фінансує навчання молодих лідерів зі 144 країн у найкращих університетах Туманного Альбіону.

Цього року Бонь Богдан, студент факультету міжнародної торгівлі та права, який здобуває ступінь магістра за напрямком "Комерційне право", виборов право на повне покриття витрат на навчання в Університеті Лідсу.

Логічним продовженням вивчення комерційного права в нашому університеті для Богдана стане дослідження міжнародного фінансового та банківського права в одному з провідних ВНЗ світу.

13 вересня 2017 року Богдан провів лекцію для студентів спеціальності «Комерційне право» та «Цивільне право і процес» на тему «Грант на навчання у Великій Британії від Chevening – це можливо», де наголосив, що студенти КНТЕУ мають усі шанси на успіх як на теренах рідної країни, так і за кордоном.

Тож вітаємо нашого студента з отриманням найпрестижнішого гранту на навчання за кордоном.

остання редакція 07.02.2018