Відкрита лекція від Пенсійного фонду України

14 вересня 2017 року на виконання Меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Пенсійним фондом України для студентів факультету фінансів та банківської справи було проведено відкриту лекцію на тему «Пенсії у солідарній пенсійній системі».

Лекцію провела заступник начальника управління - начальник відділу з питань призначення пенсій управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Мастюгіна Галина Іванівна.

Студенти взяли активну учать у дискусії з актуальних питань діяльності органів Пенсійного фонду України.

redactor
остання редакція 07.02.2018