Оголошеннявсі

Ознайомча лекція для першокурсників ФФБС у Державній казначейській службі України

15 вересня 2017 року в рамках співробітництва кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету з Державною казначейською службою України студенти-першокурсники спеціальностей «Державні фінанси», «Управління державними фінансовими ресурсами» факультету фінансів та банківської справи відвідали Державну казначейську службу України.

Тепло привітала першокурсників КНТЕУ голова ДКСУ Слюз Тетяна Ярославівна та провела ознайомчу лекцію про функції та завдання Казначейської служби України, під час якої окремо зупинилась на ролі Казначейства в обслуговуванні бюджетної системи держави.

Пані Тетяна розповіла про специфіку роботи Казначейської служби, основні напрями діяльності та побажала студентам подальших успіхів у навчанні та виборі майбутньої професії.

Крім того, студенти відвідали музей Державної казначейської служби України, експозицію «Казначейство: сучасний етап» та серверну, «серце Казначейства», де безпосередньо здійснюються всі казначейські операції.

Кафедра щиро дякує працівникам та голові ДКСУ за змістовну зустріч і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

15.09.2017
redactor