Оголошеннявсі

Виїзне заняття з дисципліни «Codex Alimentarius» на базі ДП «Укрметртестстандарт»

21 вересня 2017 року студенти магістеріуму спеціалізації «Управління безпечністю та якістю товарів» спільно з аспірантами та викладачами кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю провели виїзне заняття з дисципліни «Codex Alimentarius» на базі ДП «Укрметртестстандарт».

Під час заняття студентам було продемонстровано сучасне обладнання, ознайомлено з основними показниками безпечності та якості харчових продуктів та методами їх визначення в лабораторіях науково-методичного центру оцінки відповідності та випробувань харчових продуктів і виробів, що контактують із харчовими продуктами.

Щиро дякуємо керівництву підприємства за організацію і проведення цікавої і пізнавальної екскурсії.

redactor
1966