Всесвітній день без автомобілей

ЕКО ДТЕУ

22 вересня відзначаєтся всесвітній день без автомобілей. З цієї нагоди асоціацією велосипедистів Києва було організовано акцію "на велосипеді на роботу" до якої приєдналися всі бажаючі мешканці столиці серед якиї були і активісти ЕкоКлубу.

З усіх районів Києва було організовано колони на чолі з представниками ассоціації, що прямували до Майдану, де о 8 годині ранку відбулася зустіч учасників акції. Метою заходу було не лише організувати виїзд на екологічному транспорті та зменшити викиди шкідливих речовин у повітря, а й об'єднати людейзі спільними інтересами з різних сфер, галузей та куточків столиці.

Атмосфера ранкової акції була насичена позитивними емоціями та зарядом сил перед початком трудового дня.

ЕкоКлуб КНТЕУ дякує організаторам та всім учасникам за неймовірний захід і рекомендує всім починати так свій робочий день доки погода дозволяє робити. Гарного дня та успіхів на роботі!

остання редакція 26.11.2017