Оголошеннявсі

Договір про співпрацю з Центральним офісом з обслуговування великих платників податків ДФС України

22 вересня 2017 року студенти факультету фінансів та банківської справи відвідали Центральний офіс з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби України. Під час зустрічі для студентів було проведено оглядову екскурсію, презентовано перспективні напрями діяльності фіскального органу.

Голова офісу Євген Бамбізов відзначив високий рівень підготовки випускників Київського національного торговельно-економічного університету та висловив зацікавленість відомства щодо залучення студентів нашого ВУЗу до проходження практики і забезпечення подальшого працевлаштування.

Викладачі кафедри фінансів, студенти і працівники фіскального органу провели змістовну дискусію щодо проблемних питань адміністрування податків і зборів, перспектив їх вирішення. За підсумками зустрічі було підписано Договір про співпрацю між Центральним офісом з обслуговування великих платників податків ДФС України та Київським національним торговельно-економічним університетом.

остання редакція 07.02.2018