Оголошеннявсі

Як обрати якісний товар: поради від експертів кафедри товарознавства та митної справи

Викладачі кафедри товарознавства та митної справи вкотре взяли участь у зйомках низки сюжетів для телеканалів «Київ» та «Новий».

5 вересня 2017 року професор кафедри Мокроусова Олена Романівна надала свій коментар стосовно якості та безпечності дитячого взуття.

19 вересня 2017 року доцент кафедри товарознавства та митної справи Андрієвська Людмила Валентинівна взяла участь у  зйомках телепередач «Якісне життя» телеканалу «Київ» (тема програми - «Як обрати креми для рук») та «Таємний агент» на «Новому» каналі, яка присвячена якості шампунів для волосся. Експертом було надано коментарі щодо результатів дослідження зразків різних шампунів та відповідні рекомендації щодо вибору якісних товарів.

19.09.2017
adv