Оголошеннявсі

Представники КНТЕУ взяли участь в інвестиційному форумі «Your Business Destination 2017»

26 вересня 2017 року в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбувся інвестиційний форум міста Києва «Your Business Destination 2017», спрямований на залучення інвестицій у туристичні та інфраструктурні проекти столиці.

У форумі взяли участь представники міжнародного та українського бізнесу, органів влади та громадськості. У заході взяли участь і представники факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ, а саме: Ткаченко Тетяна Іванівна, д.е.н., проф., завідувач кафедри туризму та рекреації; Сагалакова Наталія Олександрівна, д.е.н, проф.; Хлопяк Сергій Васильович, к.е.н. доц. та студенти 2-го курсу магістратури спеціалізації «Міжнародний туристичний бізнес».

З вітальним словом до учасників форуму звернувся Талеб Ріфаї – Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації.

Відкривали форум Премєр-міністр України та Київський міський голова.

У своїй вітальній промові Прем’єр-міністр України – Володимир Борисович Гройсман зазначив, що українська столиця має необмежений потенціал можливостей та відзначив, що Україна може наростити показники розвитку туризму провідних країн світу (10% ВВП), створюючи позитивний бізнес-клімат та реінвестуючи кошти в розвиток інфраструктури та підвищення рівня привабливості регіонів.

Мер столиці України – Віталій Володимирович Кличко відзначив свою причетність до туристичної діяльності ще з молодості, коли розпочинав свою кар’єру в якості екскурсовода по м. Києву, поділився вдалими кейсами реалізації туристичних проектів на сучасному етапі. Він підкреслив, що столиця є справжнім туристичним центром України. За даними мера майже 60% прямих іноземних інвестицій, що надходять в Україну, призначені для розвитку інфраструктури та реалізуються підприємствами столиці. Кличко В.В. анонсував реалізацію таких проектів в м. Києві, як «Парк розваг в Гідропарку» (український аналог Діснейленду), який має стати справжньою перлиною Східної Європи, «Веломаршрут Ірпінь-Київ», будівництво канатної дороги, «Древній Поділ», створення сприятливого середовища для кіноіндустрії та багато інших.

Програма форуму включала обговорення наступних тем:

• Київ як туристична дестинація: візія-2025.
  • Київські острови – зона відпочинку та спорту. Можливості для інвесторів.
  • Київ на міжнародній мапі ділового туризму.
  • Поділ – старе місто у новому обличчі.
  • Київ як місто кіноіндустрії.
  • Ревіталізація об'єктів та культурний менеджмент: можливості для інвестора.
  • «Хай-тек» туризм: інвестиції в нові технології.

Особливо цікавою для потенційних інвесторів, бізнесменів нинішніх і майбутніх (магістрів КНТЕУ, які розробляють свої інноваційні продукти у ВКР, завершуючи навчання за освітньо-професійною програмою «Міжнародний туристичний бізнес») викликала панельна дискусія «Київ як туристична дестинація: візія-2025», у якій спікерами були:

• Олексій Резніков, заступник голови Київської міської державної адміністрації.
  • Оксана Маркарова, перший заступник міністра фінансів України.
  • Данило Білак, директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.
  • Олена Волошина, голова українського представництва Міжнародної фінансової корпорації.
  • Катерина Волкова, керівник представництва Booking.com в Україні.
  • Гейке Марія Йогенінг, туристичний блогер, автор книг про подорожі та архітектуру (Німеччина).
  • Модератор: Андрій Гундер, президент Американської торгівельної палати в Україні.

Ключові тези, які можна виокремити за результатами дискусії:

• 10% населення України зайняті в туризмі;
  • щорічні темпи росту туристичної галузі в Україні складає 3,4%;
  • готельний фонд м. Києва становить 19,5 тис. місць, планується відкриття нових трьох готелів міжнародних мереж;
  • очікується 800 чартерів у день під час Чемпіонату Європи з футболу;
  • все місто Київ має стати одним єдиним великим туристичним кластером;
  • розроблення, впровадження проекту та забезпечення загальнодоступності інструментів Smart City.

Київ відкритий для інвестицій та туризму!

26.09.2017
adv