Свято справжніх мандрівників та фахівців туристичного бізнесу

27 вересня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Святкування розпочалося з патріотичного флешмобу «Україна та ЄС: крокуємо разом», що відтворив прапори України та Євросоюзу. Кілька десятків студентів зарядили свято динамічним танцем, хорошим настроєм та позитивною енергією.

Почесними гостями заходу були: секретар Комітету, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Романова Анна Анатоліївна, в.о. начальника Управління туризму та промоцій Вербицький Олександр Сергійович. Вони привітали всіх зі святом та побажали студентам успіхів у навчанні і незабутніх студентських років.

Відкриваючи свято, ректор Київського національного торговельно-економічного університету, гід по студентському життю Мазаракі Анатолій Антонович сказав: «Сьогодні туристична галузь у всьому світі розвивається найвищими темпами. Тому туристичний бізнес потребує професіоналів високого класу. Наш університет уже багато років поспіль є авангардом з підготовки висококваліфікованих фахівців, які впевнено розвивають туризм в Україні та за її межами».

На учасників святкування чекали різноманітні конкурси та змагання. Зібрати рюкзак зразкового туриста, поставити та скласти намет за 5 хвилин, провести екскурсію кампусом університету та розказати легенди про кожний фонтан на його території, пройти квест, перемогти у спортивних змаганнях, запросити в гастротур країнами світу – все це під силу справжнім мандрівникам та студентам КНТЕУ. А куди ж у День туризму без найкращої їжі туриста - польової каші, та веселих пісень? Отже, свято вдалося на славу!

Вітаємо переможців конкурсів та змагань:

Конкурс "Знайомство з культурою країн світу"

Номінації:

3 місце - ФРГТБ

Волейбол:

2 місце - ФРГТБ

Конкурс "Все своє ношу з собою"

1 місце - ФМТП

2 місце - ФЕМП, ФТМ