Презентація стипендіальної програми «Завтра.ua»

Факультетом міжнародної торгівлі та права 28 вересня 2017 року було організовано проведення лекції представником фонду Віктора Пінчука щодо стипендіальної програми «Завтра.ua».

Перед студентами виступила декан ФМТП Ладиченко К.І., яка наголосила на унікальній можливості взяти участь у даній стипендіальній програмі, переможці якої отримуватимуть стипендію 1677 грн. щомісяця упродовж року, будуть мати змогу налагодити зв’язки з потенційними партнерами проектів й ініціатив, отримають необхідні експертні консультації та рекомендації потенційним роботодавцям.

Перед студентами виступила представник стипендіальної програми «Завтра.ua» Олена Міщенко, яка розповіла про місію даної програми, діючі проекти стипендіатів, переваги участі в даній програмі, умови та етапи участі програми.

Щиро дякуємо Міщенко Олені за виділений час та проведення лекції! А студентам бажаємо перемоги!

28.09.2017
adv