День працівників освіти в КНТЕУ: "Спасибі, вчителю, мій давній оберіг…"

28 вересня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти

Вітаючи присутніх зі святом, ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович пригадав здобутки та успіхи університету в 2017 році: «КНТЕУ – одна з найяскравіших зірок у системі національної освіти. Ми входимо в ТОП-5 університетів України, посідаємо 3 місце в Києві та 1 – серед закладів економічної освіти. Така популярність має глибокі підстави: наші освітяни наполегливо працюють, відповідаючи на запити та виклики сучасної освіти та слідуючи вимогам часу. За останній рік наші студенти отримали 49 нагород, 12 із яких – міжнародні. Успішно ведеться науково-дослідна робота – видано 2,5 тис. наукових праць. За авторством учених-економістів КНТЕУ розроблено цикл наукових праць, який висунуто на Державну премію України в галузі науки і техніки».

З нагоди свята та за особливі заслуги ректор вручив нагороди науковим працівникам та викладачам КНТЕУ:

Почесною грамотою Верховної Ради України за особливі заслуги перед українським народом нагороджена Блакита Ганна Владиславівна.

Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом - Чугунов Ігор Якович та колектив Ужгородського торговельно-економічного коледжу.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» – Шаповал Світлана Леонідівна, Ротова Тетяна Анатоліївна, Іванова Неля Дмитрівна.

Нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти» - Карташова Світлана Степанівна, Черняк Людмила Володимирівна.

Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність:

• Адаменко Віктор Володимирович
  • Буленок Світлана Миколаївна
  • Карпенко Лілія Анатоліївна
  • Міска Віктор Григорович
  • Палієнко Олена Олексіївна

Подяка Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації:

• Денисенко Володимир Іванович
  • Уманців Галина Вікторівна
  • Коптюх Леонід Андрійович
  • Миронець Сергій Миколайович
  • Хлопяк Сергій Васильович

За високі результати в рейтингу «Викладач очима студентів» у 2016/17 н.р. та з нагоди Дня працівників освіти, нагороджено:

Почесною грамотою КНТЕУ:

• Гуминська Марина Володимирівна
  • Гурджиян Карина Владиславівна
  • Дроздова Юлія Валентинівна
  • Ждан Вікторія Олександрівна
  • Кулик Марія Володимирівна
  • Міняйло Вікторія Петрівна
  • Нетребчук Лариса Олександрівна
  • Яцишина Клавдія Валеріївна

Листом-подякою ректора:

• Волошенюк Володимир Васильович
  • Гарбарук Ігор Миколайович
  • Гнатченко Дмитро Дмитрович
  • Дерунець Наталія Олександрівна
  • Корольков Олексій Валерійович

За найвищі показники в роботі наставника академічної групи у 2016/17 н.р. та з нагоди Дня працівників освіти, почесною грамотою КНТЕУ нагороджено:

• Блаженко Сергій Леонідович
  • Гончарова Ірина Вікторівна
  • Гончарова Юлія Анатоліївна
  • Кравцов Сергій Станіславович
  • Степаник Альона Олександрівна

За успішну профорієнтаційну роботу, популяризацію іміджу університету серед вступників та з нагоди Дня працівників освіти, почесною грамотою КНТЕУ нагороджено:

• Волобуєв Михайло Іванович
  • Головня Юлія Ігорівна
  • Комаха Володимир Олександрович
  • Маслова Наталія Олександрівна
  • Полтавська Оксана Володимирівна

Також, нагороду з рук ректора отримав наш давній творчий партнер – художній керівник дитячого вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко» Раїса Романівна Заклецька. Виступ цього чудового колективу відкрив святковий концерт, зарядивши зал позитивом та чудовим настроєм.

Світлим фінальним акордом стала зворушлива музична композиція «Вчителю», у якій прославляється щоденний подвиг педагога та звучать теплі слова безкінечної вдячності за його невтомну працю.

Родзинкою свята стало ще й відкриття світлодіодного екрану, концертні номери заграли новими фарбами і стали більш емоційно наповненими. Глядацький зал був у захваті, оплески перетікали в нові номери й не вщухали. Свято вдалось!

Шановні викладачі! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом та слова щирої вдячності за вашу нелегку працю, що дає надію людству на його щасливе майбуття. Бажаємо в новому навчальному році нових творчих відкриттів, щастя, здоров’я вам та вашим родинам!

28.09.2017
redactor