Сезон інтелектуальних змагань у КНТЕУ розпочато!

28 вересня 2017 року в КНТЕУ за підтримки клубу інтелектуальних ігор BrainHub було проведено 1 етап Студентської ліги з гри «Що? Де? Коли?».

Турнір у цілому складатиметься з шести етапів і відбудеться одночасно в шести столичних вищих навчальних закладах: КНТЕУ, НТУУ «КПІ» ім. Сікорського, КНУ ім. Шевченка, НаУКМА,  НМУ ім. Богомольця, КУ ім. Грінченка – та вінницькому ВНТУ.

На першому етапі Ліги в нашому університеті між собою змагалися дев’ять найсильніших команд, складених з представників усіх факультетів.

Координатором проекту в КНТЕУ та ведучим турніру став доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

За підсумками трьох годин напруженої та цікавої гри були визначені переможці інтелектуального змагання, які отримали сертифікати на ігри у BrainHub:

I місце – команда «Усы Бурды»:

• Клочай Вадим
  • Петренко Володимир
  • Друженець Алла
  • Антонюк Микола
  • Гетманов Богдан
  • Хуторна Діана

II місце – команда «Ю.В»:

• Баєв Роман
  • Бєлодєдов Олексій
  • Суханов Данило
  • Швайцер Вероніка
  • Деремешко Максим
  • Назаренко Юрій

III місце – команда «Теорія маленького вибуху»:

• Толкачов Олександр
  • Харченко Євген
  • Лоймахов Євген
  • Пилипенко Богдан
  • Чернецький Богдан
  • Артеменко Альона

Дещо пізніше стануть відомі результати виступу студентських команд на інших столичних та регіональних ігрових майданчиках.

Вітаємо переможців і чекаємо всіх охочих на наступних етапах Студентської ліги, які відбудуться вже зовсім скоро!

Слідкуйте за анонсами!

28.09.2017