Відкрита лекція судді Вищого господарського суду України

29 вересня 2017 року за підтримкою кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права відбулася відкрита лекція судді Вищого господарського суду України Вовка Івана Володимировича.

Під час лекції основна увага була приділена питанням реалізації права громадян й організацій на справедливий суд. Були зазначені особливості сучасного стану судової системи в Україні. Доповідач визначив пріоритетні напрямки вдосконалення правового становища судді та реалізації прав громадян й організацій на належний судовий захист.

Крім того, Іван Володимирович вказав на особливості застосування практики Європейського суду з прав людини судами України.

Під час зустрічі студенти мали змогу поспілкуватися з досвідченим суддею ВГС України, поставити питання щодо особливостей професії судді.

29.09.2017
остання редакція 07.02.2018