Всеукраїнські Сковородинські навчання: семінар "Пізнай себе"

29 вересня 2017 року викладачі кафедри сучасних європейських мов організували і провели cемінар «Пізнай себе», який був присвячений великому українському мислителю-мудрецю, педагогу, філософу, поету, композитору, музиканту, культурно-освітньому подвижнику Григорію Савовичу Сковороді.

Старший викладач, к.ф.н. Нежива О.М. та викладач Костенко О.Ю. висвітили у своїх доповідях феномен Г.С. Сковороди, ознайомили присутніх з усіма аспектами подвижницького життя й культурно-просвітницької діяльності мудреця, його педагогічними та філософськими поглядами, які залишаються актуальними і сьогодні.

29.09.2017
остання редакція 07.02.2018