Представники КНТЕУ на міжнародному семінарі в Китаї

У період з 8 по 28 вересня 2017 року директор Центру навчально-виробничого тренінгу Кузьменко О.С. взяла участь у міжнародному семінарі з безпеки та першої допомоги для країн, що розвиваються, організованого Професійним коледжем зовнішньої торгівлі м. Циндао (п. Шаньдун) за підтримкою Міністерства торгівлі Китайської народної республіки (SFTC).

Учасниками семінару були представники з 10 країн: Китай, Україна, Гаана, Ефіопія, Гренада, Панама, Венесуела, Монголія, Лесото, Аргентина.

Основною метою участі в семінарі було: підвищення кваліфікації Кузьменко О.С., спільна наукова робота, участь у заходах культурного обміну, вивчення сучасних методів надання першої допомоги в кампусі, знайомство з Професійним коледжем зовнішньої торгівлі м. Циндао, налагодження відносин між навчальними закладами Китаю та Київським національним торгово-економічним університетом.

Колеги висловили високу зацікавленість у співпраці, спільній науковій роботі та обміні студентами.

Сподіваємось на подальше налагодження тісних зв’язків із закордонними партнерами.

01.10.2017
остання редакція 07.02.2018