Оголошеннявсі

Початок покладено: відбувся перший захист дисертаційної роботи у спецраді Д.26.055.06

3 жовтня 2017 року в спеціалізованій вченій раді Д 26.055.06 Київського національного торговельно-економічного університету успішно захищено дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук Думікяна Мікаела Мгеровича, здобувача кафедри міжнародних економічних відносин.

Тема дисертаційного дослідження: «Транснаціоналізація світового ринку телекомунікаційних послуг» (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин КНТЕУ Мельник Т.М.).

Вітаємо здобувача наукового ступеня та наукового керівника з успішним захистом дисертації!

adv
остання редакція 07.02.2018